тел.:
+380 50 901 29 68 +380 66 310 77 72 +380 99 380 43 35

Любі партнери!
Компанія МДК Технобуд від щирого серця вітає вас з Новорічними святами!

Колектив компанії ТОВ «МДК Технобуд» вітає милих жінок з прекрасним весняним святом 8 березня! Та щиро вітає з Масляним тижнем!
Всім бажає любові, чудового настрою, здоров’я, миру та добробуту!

Структурне склеювання

Структурне склеювання на будівельному ринку включає рішення по з’єднанню різних матеріалів.

Структурне склеювання – це склеювання таких величезних будівельних елементів, як сегменти мостів. А структурне посилення – це посилення бетонних споруд та конструкцій за допомогою армованих полімерів.

Підливка

Sika представляє безусадкові розчини, що розширюються, на цементній основі з різною крупністю заповнювача, а також розчини на основі епоксидних і акрилових смол: SikaGrout®, Sikadur®, Icosit®.

Захист бетону

Sika вважається лідером галузі з ремонту та захисту бетону. Багаторічні дослідження та розробки, а також багатий практичний досвід дозволив Sika створити універсальні системи для відновлення та реабілітації залізобетонних конструкцій, стан яких погіршився через корозію, структурні пошкодження, проникнення води, заморожування/відтавання, сейсмічної активності, реактивних агрегатів та інших шкідливих впливів.

Покрівельні матеріали

Як провідний світовий виробник матеріалів для будівельної галузі, Sika приділяє особливу увагу покрівельним мембранам. Ми пропонуємо поліхлорвінілові та еластичні поліолефінові мембрани, а також супутні аксесуари. Лінійка продуктів Sarnafil та Sikaplan це високоякісні гідроізоляційні системи для плоских та скатних дахів.

Компанія МДК Технобуд від щирого серця вітає Вас з Великоднем! Нехай радість цього свята наповнить Ваші життя щирими надіями та почуттями! Бажаємо блакитного неба та миру, здоров’я усій сім’ї та добробуту!

контакти

Тел.:
Адреса:
Пошта:

ВІДГУКИ

СЕРТИФІКАТИ

ukУкраїнська