тел.:
+380 50 901 29 68 +380 66 275 77 72 +380 99 380 43 35

Компанія МДК Технобуд від щирого серця вітає Вас з Великоднем!

Нехай Великодні свята несуть у Ваш дім віру у Перемогу, Мир, Боже Благословення, оптимізм та добробут!

Компанії «МДК Технобуд» та «Сіка Україна» провели для різних компаній ряд спільних семінарів по напрямку гідроізоляція покрівлі з застосуванням сучасних систем та матеріалів Швейцарського концерну Sika AG.

  1. Рулонні ПВХ, ТПО покрівельні мембрани
  2. Рулонні бітумні покрівельні та гідроізоляційні мембрани
  3. Рідкі ПУ покрівельні мембрани холодного нанесення
  4. Мембрани чистої та гібридної полісочевини.
  5. Аксесуари до покрівельних мембран.

В цих семінарах взяли участь професіонали своєї справи, яким було продемонстровано, які сучасні рішення краще використовувати в різних галузях пов’язаних з будівництвом.

Дякуємо нашим партнерам, а також всім учасникам, які взяли участь в цьому заході! Сподіваємося, що у майбутньому будем зустрічатися якомога частіше!

 

Шановні партнери! Ви також маєте можливість прийняти участь у таких семінарах. Залишити заяку на участь або задати питання можна за нашими телефонами: +380 (66) 310-77-74, +380(99) 380-43-35.

Любі партнери!
Ось і минає 2022 рік, він був для нас всіх найважчим та несподіваним.
У нашому з Вами житті трапилося багато змін, але ми витримали та стали сильними і згуртованими.
Хочемо подякувати всім хто був з нами в цей складний рік та працював заради нашої спільної Перемоги!
Компанія МДК Технобуд вітає Вас з Новим 2023 роком та бажає всім здоров’я, щастя, здійснення бажань, витримки та мирного неба над головою!
Ми обов’язково вистоїмо, переможемо та відбудуємо сильну та незалежну Україну!
Дякуємо Богові! Слава Україні та Всім Нашим Захисникам!

Любі партнери!
Компанія МДК Технобуд від щирого серця вітає вас з Новорічними святами!

Колектив компанії ТОВ «МДК Технобуд» вітає милих жінок з прекрасним весняним святом 8 березня! Та щиро вітає з Масляним тижнем!
Всім бажає любові, чудового настрою, здоров’я, миру та добробуту!

Структурне склеювання

Структурне склеювання на будівельному ринку включає рішення по з’єднанню різних матеріалів.

Структурне склеювання – це склеювання таких величезних будівельних елементів, як сегменти мостів. А структурне посилення – це посилення бетонних споруд та конструкцій за допомогою армованих полімерів.

Підливка

Sika представляє безусадкові розчини, що розширюються, на цементній основі з різною крупністю заповнювача, а також розчини на основі епоксидних і акрилових смол: SikaGrout®, Sikadur®, Icosit®.

Захист бетону

Sika вважається лідером галузі з ремонту та захисту бетону. Багаторічні дослідження та розробки, а також багатий практичний досвід дозволив Sika створити універсальні системи для відновлення та реабілітації залізобетонних конструкцій, стан яких погіршився через корозію, структурні пошкодження, проникнення води, заморожування/відтавання, сейсмічної активності, реактивних агрегатів та інших шкідливих впливів.

Покрівельні матеріали

Як провідний світовий виробник матеріалів для будівельної галузі, Sika приділяє особливу увагу покрівельним мембранам. Ми пропонуємо поліхлорвінілові та еластичні поліолефінові мембрани, а також супутні аксесуари. Лінійка продуктів Sarnafil та Sikaplan це високоякісні гідроізоляційні системи для плоских та скатних дахів.

контакти

Тел.:
Адреса:
Пошта:

ВІДГУКИ

СЕРТИФІКАТИ

ukУкраїнська